Zarządzanie budżetem bezpośrednio z telefonu

Instrukcja obsługi aplikacji

Opis funkcji wraz ze screenam'y aplikacji

Zarządzanie budżetem bezpośrednio z telefonu

Aplikacja umożliwia kontrolowanie kosztów poprzez wprowadzanie listy codziennych wydatków (np. zakupy, rachunki, wydatki firmowe). Na podstawie wprowadzonych danych wraz z kategoriami, system generuje szczegółowe dane, dzięki którym użytkownik może w pełni kontrolować wszystkie swoje wydatki i tworzyć zestawienia miesięczne.

Listę produktów można tworzyć ręcznie wpisując produkt w odpowiednim formularzu w raz z danymi takimi jak: waga, ilość sztuk, cena.

NOWOŚCIĄ jest natomiast wybór produktu bezpośrednio z najbliższego sklepu. W tym celu służy przycisk z ikonką koszyka. Po kliknięciu w przycisk należy wybrać sklep a następnie za pomocą kategorii produkt, który interesuje użytkownika. Wybrany produkt powinien posiadać orientacyjną cenę wraz ze zdjęciem.

Ostatnią z możliwości dodawania produktów jest skanowanie kodów kreskowych. Jeżeli produkt został znaleziony w zasobach wyszukiwarki Google wtedy zostanie wyświetlony ekran wraz ze zdjęciem. Produkt taki można następnie dodać do listy lub też anulować.